Zemědělství

V zemědělství využíváme převážně dopravníky kluzné žlabové, kluzné rovné, poloválečkové a válečkové. Dopravníky se zde používají pro transport plodin nebo např. také vajíček.

Dopravníky kluzné žlabové

Dopravník kluzný žlabový patři mezi lehké hladké dopravníky. Jejích šířka může být v rozmezí 300 - 2 000 mm. Dopravník může mít pásy hladké, PVC, s hrabičkami nebo vlnovcem.

Dopravníky kluzné rovné

Dopravník kluzný rovný patří mezi lehké a těžké hladké dopravníky. Dodáváme dopravníky v různých rozměrech s šířkou 300 - 2 000 mm. Pásy na dopravníku můžou být hladké gumové, PVC, s hrabičkami​ nebo vlnovcem.

Dopravníky poloválečkové 

Dopravník poloválečkový se řadí mezi lehké hladké dopravníky. Vyrábíme je s různými rozměry s šířkou 300 - 2 000 mm. Pásy dopravníků vybíráme v závislosti na použití: hladké gumové, PVC, s hrabičkami.

Dopravníky válečkové

Dopravník válečkový patří mezi těžké dopravníky. Dodáváme je s různými rozměry s šířkou 400 - 2 000 mm. Pro dopravníky daného typu používáme gumové pasy

 

Dopravníky pro zemědělský průmysl. Kluzné žlabové, kluzné rovné, poloválečkové nebo válečkové. Vše uzpůsobené na míru zákazníkovi.