Zpracování odpadů s dopravníky Glenowell

Společnost Glenowell s.r.o. je předním výrobcem dopravníků pro průmyslové zpracování odpadů. Naše produkty jsou navrženy tak, aby zjednodušily proces zpracování odpadů a usnadnily práci. Mezi naše hlavní výrobky patří dopravníky kluzný rovný a válečkové typy.

Dopravník kluzný rovný

Dopravník kluzný rovný je lehký a hladký dopravník, který je ideální pro přepravu různých druhů odpadu. Nabízíme dopravníky kluzný rovný v různých velikostech, které se pohybují v rozmezí šířky 300 až 2 000 mm. Pro pásy na těchto dopravících můžeme nabídnout hladké PVC, hrabičkové či pásy s vlnovcem. Každý dopravník je pečlivě navržen a vyroben s ohledem na bezpečnost a spolehlivost.

Dopravník válečkový

Dopravník válečkový je vysoce odolný a těžký dopravník, který je určen pro náročné podmínky zpracování odpadů. Nabízíme dopravníky válečkové v různých velikostech, které se pohybují v rozmezí šířky 400 až 2 000 mm. Pro pás na tomto typu dopravníku používáme gumové pásy, které jsou odolné vůči opotřebení a mají vynikající trakci. Dopravník válečkový je navržen tak, aby efektivně přenášel odpadový materiál bez zasekávání nebo zpoždění.

Společnost Glenowell s.r.o. je specialistou na výrobu dopravníků pro zpracování odpadů a naše produkty jsou vysoce kvalitní, spolehlivé a efektivní. Máme bohaté zkušenosti v oboru a jsme připraveni splnit vaše potřeby v oblasti zpracování odpadů.

Naše dopravníky ulehčují práci při zpracování odpadů.