O firmě

Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky pro veškerý průmysl a zemědělství, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky, včetně projektu a montáže.

Dále se firma zabývá vzduchotechnikou – odsáváním. GLENOWELL CZ s.r.o. zastupuje v České republice dánskou firmu JKF Industri A/S, která vyrábí potrubí, ventilátory, cyklony, filtry a další produkty z oblasti vzduchotechniky.

GLENOWELL CZ s.r.o. má několikaletou tradici a od svého založení v roce 1996 firma dynamicky exportuje na zahraniční trhy – Kanada, Japonsko, Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko, Ukrajina, Rusko, Mongolsko, Mexiko, Argentina, Indie atd. a dostává se do podvědomí stále většího počtu zákazníků.

Abychom mohli ještě lépe reagovat na potřeby našich zákazníků, investovali jsme v roce 2010 do nové výrobní a montážní haly, kterou jsme po výstavbě nového skladu v roce 2015 v roce 2022 rozšířili. Zde v Pacově se nyní vyvíjejí a vyrábějí dopravní technologie pro světový trh.

U nás je zákazník na prvním místě. Dodržování dodacích termínů a vysoká kvalita produktů pro nás nejsou jen módní slova – jsou hnacím motorem našich motivovaných a vysoce kvalifikovaných zaměstnanců.

Předností naší firmy je kvalitní konstrukční zázemí, které je schopné řešit jakékoliv požadavky zákazníka. K tomu přispívá i vybavení naší konstrukční kanceláře systémem SolidEdge.

Společnost klade důraz na průběžnou technickou inovaci výrobků, zvyšování jejich kvality. Samozřejmostí je propracovaný systém prodeje náhradních dílů.

Trvale pečujeme o zákazníky, včetně plnění jejich představ do detailů. Prioritou je precizní realizace zakázek. Dokladem toho je spokojenost našich zákazníků, kteří se mohou na nás kdykoliv spolehnout.


 

Popis firmy a její práce.