Dopravník kluzný rovný

Dopravník kluzný rovný

Dopravníky kluzné rovné mohou přepravovat lehké i těžké materiály. Jejich šířku můžeme uzpůsobit podle Vaší potřeby od 300 do 2 000 mm. Podle využití a převáženého materiálu mohou být na dopravníku různé typy pásů: hladké gumové, PVC, s hrabičkami nebo pásy s vlnovcem.

Konstrukce dopravníku

Ve shrnutí se jedná o robustně svařované konstrukce, která obsahují vysoce kvalitní ložiska a hnací bubny. Obsahují součásti, jejíž klíčovou vlastností je dlouhá životnost. Kluzné dopravníky mohou být vybaveny zesíleným gumovým řemenem. Na toto je také možné namontovat zařízení ke snímání prokluzu. Tento typ dopravníku může být vybaven pohonem s vertikální rychlostí, která usměrňuje pohyb pásu jedním směrem.

Dopravníky kluzné rovné se využívají pro zemědělství, automobilový průmysl, pro strojírenský průmysl, pro dřevozpracující průymsl, pro lehký průmysl, slévárenský průmysl, zpracování odpadů, gumárenský průmysl, potravinářský průymsl i pro ostatní průmysl.

Zde si můžete prohlédnout další naše dopravníky

Dopravníky kluzné rovné uzpůsobené na míru. Šířka od 300 do 2000 mm. Tyto dopravníky mohou přepravovat lehké i těžké materiály.
Zobrazit fotografii
Dřevozpracující průmysl - Pásový dopravník pro přepravu dřevěných odřezků od kapovací pily
Zobrazit fotografii
Dřevozpracující průmysl - Pásový dopravník pro přepravu dřevěných odřezků od kapovací pily