O firmě

Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky pro veškerý materiál, včetně projektu a montáže.

Dále se firma zabývá vzduchotechnikou – odsáváním. GLENOWELL CZ s.r.o. zastupuje v České republice dánskou firmu JKF Industri A/S, která vyrábí potrubí, ventilátory, cyklony, filtry a další produkty z oblasti vzduchotechniky.

GLENOWELL CZ s.r.o. má několikaletou tradici a od svého založení v roce 1996 firma dynamicky exportuje na zahraniční trhy – Kanada, Japonsko, Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko, Ukrajina, Rusko, Mongolsko, atd. a dostává se do podvědomí stále většího počtu zákazníků.

Předností naší firmy je kvalitní konstrukční zázemí, které je schopné řešit jakékoliv požadavky zákazníka. K tomu přispívá i vybavení naší konstrukční kanceláře systémem SolidEdge.

Společnost klade důraz na průběžnou technickou inovaci výrobků, zvyšování jejich kvality. Samozřejmostí je propracovaný systém prodeje náhradních dílů.

Trvale pečujeme o zákazníky, včetně plnění jejich představ do detailů. Prioritou je precizní realizace zakázek. Dokladem toho je spokojenost našich zákazníků, kteří se mohou na nás kdykoliv spolehnout.

 V roce 2010 se společnost GLENOWELL CZ s.r.o. přestěhovala do nových moderních výrobních prostor.

Popis firmy a její práce.