O firmě

Společnost GLENOWELL CZ s.r.o. dodává pásové, řetězové dopravníky pro veškerý průmysl a zemědělství, dopravní linky na naskladňování a úpravu obilí a osiv, automatické balicí a paletizační linky, včetně projektu a montáže.

Dále se firma zabývá vzduchotechnikou – odsáváním. GLENOWELL CZ s.r.o. zastupuje v České republice dánskou firmu JKF Industri A/S, která vyrábí potrubí, ventilátory, cyklony, filtry a další produkty z oblasti vzduchotechniky.

GLENOWELL CZ s.r.o. má několikaletou tradici a od svého založení v roce 1996 firma dynamicky exportuje na zahraniční trhy – Kanada, Japonsko, Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko, Ukrajina, Rusko, Mongolsko, Mexiko, Argentina, Indie atd. a dostává se do podvědomí stále většího počtu zákazníků.

Abychom mohli ještě lépe reagovat na potřeby našich zákazníků, investovali jsme v roce 2010 do nové výrobní a montážní haly, kterou jsme po výstavbě nového skladu v roce 2015 v roce 2022 rozšířili. Zde v Pacově se nyní vyvíjejí a vyrábějí dopravní technologie pro světový trh.

U nás je zákazník na prvním místě. Dodržování dodacích termínů a vysoká kvalita produktů pro nás nejsou jen módní slova – jsou hnacím motorem našich motivovaných a vysoce kvalifikovaných zaměstnanců.

Předností naší firmy je kvalitní konstrukční zázemí, které je schopné řešit jakékoliv požadavky zákazníka. K tomu přispívá i vybavení naší konstrukční kanceláře systémem SolidEdge.

Společnost klade důraz na průběžnou technickou inovaci výrobků, zvyšování jejich kvality. Samozřejmostí je propracovaný systém prodeje náhradních dílů.

Trvale pečujeme o zákazníky, včetně plnění jejich představ do detailů. Prioritou je precizní realizace zakázek. Dokladem toho je spokojenost našich zákazníků, kteří se mohou na nás kdykoliv spolehnout.

Jsme členem Hospodářské komory České republiky

Jsme členem Hospodářské komory České republiky


 

Popis firmy a její práce.