Veletrh SteinExpo 2023

GLENOWELL CZ se představí na největší evropské výstavě těžařské techniky - Veletrh SteinExpo 2023

 

Máme skvělou zprávu pro všechny nadšence těžké techniky. Firma GLENOWELL CZ se chystá v srpnu na jednu z nejvýznamnějších výstav v Evropě - veletrh SteinExpo 2023. Pokud vás zajímá moderní průmyslová doprava a inovativní řešení pro těžbu a stavebnictví, toto je akce, kterou rozhodně nesmíte propásnout!

Co je veletrh SteinExpo 2023:

Veletrh SteinExpo je událost, která se specializuje na prezentaci nejnovějších technologií a zařízení pro těžbu, zpracování a zpracovatelské technologie dobývání kameniva a různých nerostných surovin. Letošní ročník veletrhu SteinExpo 2023 se koná od 23. do 26. srpna v prostorách lomu poblíž města Homberg/Nieder-Ofleiden v Německu. Tato akce je považována za největší výstavu svého druhu v Evropě, a proto je jedinečnou příležitostí pro všechny odborníky a fanoušky těžké techniky.

GLENOWELL CZ na SteinExpo 2023:

Firma GLENOWELL CZ, přední výrobce průmyslových dopravníků, se bude spolu s partnerem na veletrhu SteinExpo 2023 pyšnit svým výstavním stánkem o rozloze 400m². Naši odborníci budou k dispozici, aby vám představili nejnovější modely a technologické inovace, které jsme vyvinuli pro zvýšení efektivity a produktivity ve vašem podnikání.

Ukázka našich dopravníků v akci:

Naše společnost se bude pyšnit ukázkami našich dopravníků v akci. Návštěvníci budou moci spatřit naše zařízení v provozu, což umožní pochopit jejich funkčnost a výhody v praxi. Vylepšené dopravníky od GLENOWELL CZ jsou navrženy tak, aby zvládaly velmi náročné podmínky v těchto těžkých provozech.

Veletrh pro fanoušky těžké techniky:

SteinExpo 2023 je nejen ideální pro veletržní obchody, ale také pro fanoušky těžké techniky, kteří se mohou těšit na fascinující přehlídku moderních strojů a technologií. Bude to skvělá příležitost pro setkání s klíčovými hráči v odvětví a sdílení zkušeností s odborníky.

Kde nás na veletrhu najdete:

Pokud plánujete návštěvu veletrhu SteinExpo 2023, nezapomeňte navštívit stánek společnosti GLENOWELL CZ na stanovišti číslo D4. Naši odborníci budou připraveni vám poskytnout podrobné informace o našich dopravních technologiích a odpovědět na vaše otázky.

Veletrh SteinExpo 2023 je akcí, kterou si nemůžete nechat ujít, pokud vás zajímá těžká technika, stavebnictví, těžba surovin a moderní průmyslová doprava. Těšíme se na setkání s vámi. Sledujte náš web a sociální média pro další aktualizace a novinky ohledně naší účasti na veletrhu SteinExpo 2023. Doufám, že se brzy uvidíme v Německu od 23. do 26. Srpna 2023!