Potrubní systém z nerezové oceli

V dnešní době se nerezové trubky nepoužívají pouze v zařízeních, kde je to vyžadováno, jako například v některých potravinářských podnicích, ale také v jiných zařízeních, kde zákazník požaduje vyšší pevnost a odolnost. Povrch z nerezové oceli je hladší a pevnější než u standardních trubkových systémů a problém s opotřebováním galvanizace nebo barvy je již vyřešen.

Nerezový trubkový systém od JKF zahrnuje širokou škálu trubek, kolen, rozdělovačů, přechodových kusů, deflektorových hlavic atd.

Tento trubkový systém je používán ve všech odsávacích řešeních při přepravě částic a vzduchu a zahrnuje všechny komponenty potřebné pro kompletní odsávací řešení.

Trubkový systém je obzvláště vhodný pro přísnější požadavky na čištění, stejně jako pro zařízení v oblastech s nebezpečím výbuchu podle směrnice EU 94/9 EG ze dne 23. března 1994 (ATEX). ATEX je zkratka pro "ATmosphère EXplosif", která se vztahuje na zabezpečovací systémy a bezpečnostní materiály používané v prostředích s nebezpečím výbuchu (plyn nebo prach).

Katalog Potrubní systém z nerezové oceli [PDF, 7.52 MB]

Potrubní systém z nerezové oceli